GÖRDÜĞÜNÜZ RÜYALARIN ANLAMLARI

İslami Rüya Tabirleri - Diyanet Ruya Yorumları İLE SİZİNLE!

Pamuk
Pamuk

bu rüyalar genellikle iyi sayilir. bembeyaz bir Pamuk tarlasi gören kimsenin en büyük hayalleri bile gerceklesecektir. pamuk topladigini gören kendi zekasi ve akliyla kismet alir. pamuk kozasi hayirli ve bol paradir.
rüyada pamuk görmek, yün cinsinden olmayan maldir. Rüyada pamugu didip atmak, günahlarinin eksilmesine, resulullah (s.a.v.)’in sünnetine, pamuk agaci ise, mütevazi bir adama isarettir.
Rüyada Pamuk Görmek

Bir kimsenin rüyada pamuğu didip attığını görmesi, günahlarının eksilmesine, Nebiyy-i Zişanın sünnetine, pamuk ağacı da, mütevazi bir adama delâlet eder.
Rüyada pamuk tarlası görmek

Rüyada her sene mahsul veren pamuk ağacını görmek, hayırlı, herkese faydası dokunan, herkesin iyiliğini isteyen, hâkim, halim ve güzel ahlâk sahibi bir kimseye delâlet eder.

Rüyada herhangi bir hastalıktan dolayı pamuk kullandığını görmek, dinini güzelleştirecek işe ve dinî emirleri güzelce yerine getirmeye alâmettir.
Yine rüyada herhangi bir hastalık olmaksızın pamuk kullandığını görmek, verilen sözü yerine getirmeye, vaaz ve nasihatla hidayete ermeye ve nezrini edaya delâlet eder.
Rüyada pamuğu âdeti hilafına kullandığını görmek, Rüya sahibinin kendi noksan ve ayıplarına muttali olmasına veya evinin soyulmasına delâlet eder.
Rüyada pamuk görmek, dokuz türlü tâbir edilir:
a) Menfaat,
b) Mal,
c) Kisve,
d) Örtü,
e) Vakar,
f) Heybet,
g) Din,
h) Hayır,
i) Makbul iş.
Rüyada pamuk toplamak ne demektir

Rüyada pamuk topladığını görmek, ele geçecek helal mala delâlet eder. Rüyada yastığına veya başka bir şeye pamuk doldurduğunu görmek, bekâr için evlenmeye işarettir.

Reklam Alanı

Tabir Detayları
  • Ekleyen: birol
  • Tarih: 06/11/2015
  • Kategori: Genel,P
  • Görüntülenme: 160

Reklam Alanı

Yorumlar
  • avatar